Zarządzanie pacjentami

Lista pacjentówDodawanie i edycja pacjentów jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z zeszytu odnalezienie pacjenta jest efektywne, gdy zeszyt zawiera dziesięciu pacjentów. Co jednak gdy jest ich sto lub tysiąc? Oprogramowanie FeetSoft zaraz po uruchomieniu pozwala na przeglądanie istniejących pacjentów oraz na szybkie wyszukiwanie przez podanie nazwiska (lub jego części), numeru pesel lub dowolnie dobranych innych kryteriów.

 

Edycja pacjentaDodawanie nowego pacjenta odbywa się poprzez kliknięcie jednego przycisku na głównym ekranie programu oraz podaniu kilku podstawowych informacji na temat pacjenta. Jeśli wizyta umawiana jest telefonicznie, wystarczy zapisać nazwisko pacjenta oraz podać przewidywany termin wizyty. Pozostałe dane w zależności od potrzeby można uzupełnić później. Planowana wizyta automatycznie zostanie dodana do terminarza, uniemożliwiając tym samym umówienie innej wizyty w tym samym czasie.

 

Przegląd wizytyPrzyjmując pacjenta w prosty i szybki sposób można zaznaczyć zdiagnozowane schorzenia oraz zapisać wykonane usługi ze spersonalizowanego wcześniej cennika. Sumaryczny koszt wizyty obliczony zostaje automatycznie. Użytkownik może go ręcznie edytować. Możliwe jest także oznaczenie wybranych usług jako gratisowe, a na koniec przyznanie rabatu w określonej wysokości. Cały proces trwa kilka sekund, a przeprowadzający wizytę specjalista nie musi martwić się o obliczenia, lecz może w pełni skupić się na leczeniu pacjenta. Wszystkie informacje zostają zapisane.

Możliwość komentowania jest wyłączona.